Мережа терміналів самообслуговування City24 стала партнером MONEGO, відкривши доступ до сервісу миттєвих переказів для користувачів майже 8000 терміналів самообслуговування по всій Україні.

Одна з найбільших загальноукраїнських мереж миттєвих переказів доступна починаючи з липня 2016 року на усіх терміналах мережі City24. Сервіс MONEGO дозволяю здійснювати миттєві перекази готівкових коштів на картки, що були емітовані українськими банками. Не залежно від того, логотип якої міжнародної платіжної системи вказано на картці, кошти будуть зараховані на рахунок та доступні для отримувача за дві хвилини.

Щоб здійснити переказ коштів достатньо знати номер картки отримувача. Сервіс дозволяє здійснювати миттєві перекази у сумі до 14 500 гривень одноразово. Доступні тільки перекази у гривні на картки, що були випущені українськими банками.

 

Система грошових переказів MONEGO є одним із найбільш популярних сервісів миттєвих переказів коштів в Україні. Наразі  кількість пунктів обслуговування мережі налічує більше 10 000 пунктів.