МИ ЦІНУЄМО НАШИХ ПАРТНЕРІВ

Запрошуємо Вас стати дилером City24

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Про програмний продукт City24

 

 • Надійність та стабільна робота

Ми використовуємо новітні технології, що дозволяють нам працювати без збоїв 365 днів на рік, 7 днів на тиждень, 24 години на добу. Ми використовуємо сучасні технології зеркалювання даних, отже Ви можете бути впевнені в надійному захисті Вашої фінансової інформації. Наші ЦОД розміщені в різних датацетрах, а час переключення між ЦОД не перевищують 240 секунд!

 • Безпека та повага до ліцензованих продуктів

Ми самі розробляємо наше термінальне ПО та знаємо, що це дуже дорогий процес. Використання безкоштовної та вільної операційної системи Linux дає Вам можливість уникнути таких витрат, як купівля ліцензій на OS Windows. Використання OS Linux дає нам змогу підвищити рівень безпеки щодо зберігання та передачі даних до найвищих стандартів.  В даній статті можна дізнатися більше про те, як правильно обрати пароль для обмеження доступу.

 • Старе обладнання? Це не проблема!

В нашому ПО є унікальна функція: можливість вибору продуктивності терміналу. Існує два варіанти: «Високий» та «Низький». Багато хто з конкурентів запропонує Вам додати пам’ять, придбати нову відеокарту або взагалі оновити термінал. З нашим ПО Вам достатньо обрати відповідний режим і термінал буде працювати швидко та без програмних збоїв. Це так же просто, як ввімкнути світло!

 • Турбота про строк служби Вашого обладнання 

В нашому ПО є унікальна функція, яка дозволяє зменшити ступінь «вигорання» монітору в режимі тривалого простою.

 • Облік обладнання

Ви маєте великий парк терміналів та питання обліку вже стали проблемою? Дозвольте запропонувати вам готове рішення. В нашому ПО є функціонал, що дозволяє віддалено провести інвентаризацію обладнання. Вам залишається лише обробити отримані дані. Більше не треба їздити до кожного терміналу та записувати на папірці.

 • Моніторинг роботи

Ваш персональний кабінет в нашій системі дозволить здійснювати моніторінг роботи усієї мережі терміналів не виходячи з офісу. Персональний кабінети дозволяє формувати звіти будь-якої складності та за будь-який період.

City24 — ПО власної розробки

Якщо ви хочете дізнатися більше про City24 — залишайте питання у формі зворотнього зв’язку

City24 — це ПО власної розробки, в який ми вклали багаторічний досвід компанії в області прийому платежів. ПО є унікальним в частині багатьох функцій, а інтерфейс зроблено настільки зручним та комфортним, що клієнту хочеться платити знову та знову.  В City24 є функція оцінки якості, клієнт має змогу залишити відгук. Ми не ховаємося від правди та вдячні нашим клієнтам за будь-які коментарі. Є й такі, якими ми справді пишаємось. Ось, один з них:

 — Привет! Кнопка «Оплатить» ну такая красивая, как конфетка. Ее прям съесть хочется! Так держать. И спасибо за чек.

 • Юридична модель роботи

Ключовою перевагою компанії City24 є юридична модель функціонування. В цій моделі прийом платежів в автоматі дилера здійснює наша власна Фінансова компанія.
Така модель абсолютно надійна та юридично легітимна. Ми повністю відповідаємо за здійснення грошової транзакції “абонент -оператор”.
Важливим фактором є довіра клієнта до проведення платежів через стабільну фінансову компанію. В інтерфейсі автомата та на чеках ми обов’язково повідомляємо кожного клієнта, що операцію переказу коштів здійснює Фінансова компанія. Яка має усі необхідні ліцензії та дозволи. Для власника автомата самообслуговування це гарантує фіскальну безпеку.

 • Комерційні переваги City24

City24 є утримувачем прямих контрактів зх усіма ключовими постачальниками послуг, а значить — має найкращі тарифи. Відділ по роботі з постачальниками постійно працює над розширенням переліку послуг. Основна задача відділу в тому, щоб зробити кожний автомат дилера Фінансовим Супермаркетом – точкою прийому платежів за будь-які послуги. Окрім традиційних операторів зв’язку, інтернет-провайдерів та телебачення, це послуги ЖКГ, банківські та страхові платежі, сплата податків, та багато інших сервісів. Алдже клієнт має бути впевнений, що в терміналі можна заплатити за все, без необхідності стояти в довгих чергах.

 • Управління клієнтським трафіком

Важливим моментом моментом, на який ми в компанії City24 звертаэмо особливу увагу — є управління клієнтським трафіком. Клієнт має завжди залишатися задоволеним користуванням терміналом. Для цього ми використовуємо такі рішення:

 1. Робота тільки в онлайн режимі. Ми розуміємо, що клієнт, який вчасно не отримав поповнення рахунку, наступного разу може не прийти.
 2. Автоматизований Call-центр. В цілях забезпечення VIP сервісу для абонентів, співробітники Call-центра проходять регулярну підготовку. Ведеться статистика звернень користувачів. Ми розуміємо, з яких причин найчастіше звертаються абоненти та вибудовуємо спілкування таким чином, щоб створити найкраще враження про компанію.
 3.  Функція зворотнього зв’язку. Абонент може поставити оцінку роботі автомата (від 1 до 5 балів), а також написати свої побажання та відгук. Звіт із статистикою надсилається щодня на ектронну пошту дилера.
 • Сервіс

Найважливішою людною в бізнесі для нас є дилер. Усі наші зусилля зосереджені на тому, щоб максимізувати прибуток дилера, забезпечити партнеру VIP сервіс та безпеку бізнесу.

Це відображається в наступному:

 1. Наша служба підтримки системи постійно слідкує за працездатністю терміналів партнерів. Ми розуміємо, що максимальний прибуток може принести лише максимальний ККД автоматів. Тому ми відслідковуємо збої та оперативно їх усуваємо. Оскільки City24 є також власником великої мережі автоматів, ми чудово розуміємо усі потреби партнерів.
 2. Ми розуміємо важливість безпеки власності дилерів, тому ми реалізували дві важливі функції – віддалена інвентаризація комплектації терміналів та сервіс СМС повідомлень про відкриття терміналів.
 3. Наші дилери можуть отримувати СМС повідомлення з інформацією про необхідність поповнити баланс, зробити інкасацію, повідомлення про втрату зв’язку з автоматом та іншою робочою інформацією.

 

Щоб надіслати заявку на підключення, скористайтеся формою.