Продаж банківських продуктів

Автомат самообслуговування — надзвичайний інструмент розширення клієнтської  бази.

Активні технології продажу заохочують клієнтів залишати заявки на видачу кредитів, отримання кредитних карток та інших банківських продуктів. Це працює прямо зараз! 9000 автоматичних брокерів збирають заявки для банків та надають їм нових клієнтів.

Розширення роздрібної мережі банку

Понад 9000 автоматів самообслуговування City24 на території України дозволить клієнтам Вашого банку економити час та гроші при поповненні послуг банку. Зазвичай City24 знаходиться дуже близько від клієнта. Часто, просто у дворі його будинку. Клієнту обов’язково сподобається такий сервіс. Прийом платежів на поповнення депозитів, погашення кредитів, переказу коштів на картку в терміналах не тільки підвищить лояльність Ваших клієнтів, але й стимулюватиме показники розвитку. Окрім того зауважте, що більшість терміналів самообслуговування працюють цілодобово та без вихідних.

Нові сервіси для клієнтів

City24 може бути для банку постачальником більше 850 послуг для зручної оплати вашими клієнтами. В тому числі таких, які оплачуються на регулярній основі.  Збільшуйте ваш комісійний прибуток, підвищуйте лояльність клієнтів, надаючи їм можливість сплати додаткових послуг та сервісів. Додавайте сервіси до послуг каси та систем он-лайн банкінгу.

Реклама

Щомісяця понад 7 мільйонів клієнтів по всій Україні здійснюють оплату в терміналах самообслуговування City24. Саме тому реклама на терміналах — ефективний та недорогий спосіб залучення нових клієнтів. Дізнайтеся більше про рекламній можливості терміналів самообслуговування, залишивши заявку.

Заявка банку

Ми читаємо кожне ваше повідомлення. Можете бути впевнені: наші спеціалісти обов’язково нададуть Вам відповідь

Ваше ім'я (обов'язково):*
Назва банку:
Електронна пошта:*
Контактний телефон:*
-
Повідомлення:
Впишіть сюди символи з картинки: