Мережа  платіжних терміналів City24 посіла перше місце у всеукраїнському національному проекті «Українська народна премія». Перемогу компанія отримала у відкритому конкурсі завдяки голосування простих споживачів.

Проект «Українська народна премія» започаткований у 2013 році як незалежний та відкритий конкурс, що відзначає вподобання споживачів у багатьох номінаціях. Зокрема в останні роки українці отримали можливість відзначати якість та надійність небанківських фінансових послуг. Серед них і номінація «Найкращий сервіс платіжних терміналів». Слід відзначити, що Мережа  платіжних терміналів City24 вперше брала участь у конкурсі і одразу ж отримала впевнену перемогу, випередивши усі інші термінальні мережі.
Ми вдячні усім нашим клієнтам, що віддали свій голос за City24. Та намагатимемося не тільки утримати високу планку якості платіжного сервісу, а й піднімати її ще вище.

Наразі під брендом City24 працюють більше 8500 терміналів самообслуговування, що надають можливість сплачувати послуги більш ніж 7500 компаній та провайдерів.

Всеукраїнський національний проект «Українська народна премія», спрямований на визначення кращих товарів та послуг, серед представлених на українському ринку, на основі вподобань найсправедливішого та найсуворішого журі — українських споживачів.

Детальніше ознайомитися з проектом можна на сторінці конкурсу.