Термінальна мережа City24 підключилася до сервісу  Koshik.net, який дозволяє користувачам формувати платежі он-лайн, а сплачувати їх в терміналі за готівку.

Он-лайн сервіс Koshik.net  — мультибрендовий проект, який дозволяє користувачам мережі інтернет формувати платежі для сплати в терміналах українських мереж.  Робота сервісу дуже проста: сайт пропонує відвідувачам сформувати будь-яку кількість платежів, використовуючи передвстановлені сервіси, або за допомогою послуги сплати рахунків за реквізитами. Після чого списку платежів з усіма необхідними даними привласнюється унікальний код. Щоб сплатити послуги достатньо ввести код у будь-якому з підключених до сервісу терміналів та внести кошти. Усі дані термінал завантажить автоматично. А після оплати роздрукує квитанції по кожному платежу окремо.

Також сайт вміє працювати з шаблонами. Користувач може завантажити на сайт вже сформований файл необхідних платежів та сплатити їх одним реєстром. Для зручності користувачів сервіс пропонує завантажити на комп’ютер стандартний файл шаблону.

Сервіс є безкоштовним, за послуги з формування платежів сайт не бере з користувачів жодних комісій. Сплачуються лише стандартні комісії мережі платіжних терміналів безпосередньо підчас сплати. Сайт не потребує від користувачів процедури реєстрації  — доступ до послуг сервісу є абсолютно вільним.

Сайт Koshik.net не зберігає жодних конфіденційних платіжних даних , а для передачі інформації використовує захищений канал.

Окрім сервісу із формування платежів для подальшої оплати в терміналі, Koshik.net має можливість передавати кошти з картки на картку. Миттєві перекази реалізовані на технологіях міжнародних платіжних систем Visa Moneytransfer та Mastercard MoneySend.

Наразі до сервісу гуртових платежів Koshik.net підключені термінальні мережі City24 та Bank24.